Opinie

 

Chcemy, aby nasi Klienci dzielili się swoją opinią
na temat naszej pracy

Możecie wiele przydatnych i zweryfikowanych opini przeczytać na google.
Poniżej przeczytacie kilka wybranych :) Chcesz wystawić opinię? Skorzystaj z tego linka do wizytówki :)

Justyna&Tomasz

Kamila i Maciek to czarodzieje w swoim fachu! To był najlepszy możliwy wybór! Zarówno film jak i teledysk przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Te dwa uśmiechnięte ludziki nie tylko wspaniale rozluźniły nasz stres przed ślubem, ale też podczas wesela byli praktycznie niezauważalni. Złapali najważniejsze dla Nas momenty. Oglądając film czujemy ciepło w serduszku, wielką radość i wzruszenie. Niesamowita pamiątka na całe życie. Dodatkowo Kamila i Maciek uwzględnili wszystkie nasze prośby przy montowaniu filmu i ani raz nie usłyszeliśmy, że wymyślamy. Mamy najpiękniejszy film ślubny!

 


Roksana&Błażej

Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni z materiału jaki dostaliśmy! Przede wszystkim przy Was nie czuliśmy się spięci, zawstydzeni a na weselu w ogóle Was nie było widać a to ogrooomny plus bo nikt wtedy nie ucieka  od kamery :D wykonujecie kawał świetnej roboty. Każdemu będziemy Was polecać! Dziękujemy jeszcze raz za wszystko <3
 Barbara&Krzysztof

Kamilo i Maćku dziękujemy Wam za uwiecznienie naszego najważniejszego dnia w życiu. Spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu, w pełni Wam zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Klip oraz cały film jest obłędny, dopieszczony w każdym detalu a dobrany przez Was podkład muzyczny to po prostu mistrzostwo. Lepszej pamiątki nie mogliśmy sobie wyobrazić. Polecamy WSZYSTKIM młodym parom ten PROFESJONALNY DUET!
 Magda&Łukasz

Bardzo serdecznie polecamy ten duet! Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usługi. Super komunikacja, bardzo fajni i energiczni ludzie :D Film złożony według wszystkich naszych wytycznych, bardzo dobrze skonstruowany od strony technicznej i nie tylko.
 Urszula&Tomasz

Z całego serca polecamy tą ekipę! Jeżeli ktoś chce mieć fantastyczny film ze ślubu/wesela (lub innego ważnego wydarzenia) to nie ma sensu szukać dalej. Kamila i Maciek to cudowni ludzie, przy których nikt się nie krępuje. To ludzie, którzy uwiecznią każdy ważny moment z waszej uroczystości jednocześnie pozostając niezauważonym! Wysłuchali wszystkich naszych pomysłów, próśb i zastosowali się do wszystkiego bez najmniejszego problemu. A sami też mają naprawdę super pomysły dzięki czemu to co tworzą jest GENIALNE. Sesja zdjęciowa wyszła zjawiskowo a połączenie tego ze scenami z wesela… nie da się opisać. Popłakałam się na filmie, bo byłam pełna obaw co uda się uzyskać (wesele nie do końca przebiegło tak jak byśmy chcieli), a wyszło naprawdę niesamowicie. W pracy to profesjonaliści, a prywatnie cudowni ludzie! Życzymy każdemu takich emocji, jakich my doświadczyliśmy przy oglądaniu filmu. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki! Ula i Tomek
 Jagoda&Karol

Najlepsze, co mogło nam się przydarzyć za sprawą COVID-a, to współpraca z We Have It. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, super atmosfera podczas nagrywania filmu z przygotowań, co sprawiło, że efekt końcowy w postaci filmu że ślubu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Rzetelność, dobry kontakt z ludźmi oraz zaangażowanie w to co robią jest ich ogromnym atutem. Potrafią tworzyć cuda, pozostając niezauważeni podczas imprezy. Polecamy WSZYSTKIM parom mlodym!
 Klaudia&Piotr

Z całego serca POLECAMY! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście pełne pasji i kreatywności. Film jak i klip, dopieszczony w każdym detalu, dynamiczny i świetnie zmontowany.
Dziekujemy za niesamowitą pamiątkę, która będzie Nam przypominać ten wspaniały czas. Jesteśmy przeszczęśliwi, że to właśnie Wam zaufaliśmy!
 Kinga&Maniek

Widać pasję i pełny profesjonalizm podczas oglądania filmu. Jesteśmy zachwyceni kreatywnością (własne pomysły wstawione do filmu) i dobraniem muzyki, która za każdym razem aż porywa do tańca. Dziękujemy
 Aleksandra&Rafał

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Scenariusz naszego dnia napisał się trochę sam, a Kamila i Maciej wyciągneli z niego wszystkie najlepsze chwile. Najbardziej w filme podoba nam się, że jest on złożony z teledysków przez co ogląda się go lekko. Ujeto wszystkie najlepsze momenty w pigułce. Bardzo obawialiśmy się oglądania samych siebie w roli głównej, po pierwszym obejrzeniu bardzo chętnie obejrzymy się jeszcze kilkadziesiąt razy. Jakość nagrania bardzo dobra! Pełna profeska! Dziękujemy Wam bardzo bardzo bardzo!
 Agnieszka&Krzysiek

Film ślubny jest dokładnie taki jak chcieliśmy, Kamili i Maćkowi udało się uchwycić wszystkie najfajniejsze monety tego dnia - zarówno te ckliwe jak i te najśmieszniejsze. Pomimo tego, że oboje z mężem nie czujemy się "modelami" to praca z nimi i kamerą od początku nie była krępująca. Dokładają wszelkich starań, żeby ten dzień był pełen luzu i uśmiechu. Film oczywiście dostaliśmy w umówionym terminie. Kamila, Maciek - DZIĘKUJEMY!
 Monika&Mariusz

Kamila i Maciek to meeega profesjonalny duet, który wkłada całe serce w swoją pracę. Zarówno klip jak i film dopracowany w każdej sekundzie, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwana i będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. We have it - jesteście najlepsi, jeszcze raz DZIĘKUJEMY