Opinie

 

Chcemy, aby nasi Klienci dzielili się swoją opinią
na temat naszej pracy

Możecie wiele przydatnych i zweryfikowanych opini przeczytać na google.
Poniżej przeczytacie kilka wybranych :) Chcesz wystawić opinię? Skorzystaj z tego linka do wizytówki :)

Roksana&Błażej

Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni z materiału jaki dostaliśmy! Przede wszystkim przy Was nie czuliśmy się spięci, zawstydzeni a na weselu w ogóle Was nie było widać a to ogrooomny plus bo nikt wtedy nie ucieka  od kamery :D wykonujecie kawał świetnej roboty. Każdemu będziemy Was polecać! Dziękujemy jeszcze raz za wszystko <3
 Barbara&Krzysztof

Kamilo i Maćku dziękujemy Wam za uwiecznienie naszego najważniejszego dnia w życiu. Spotkaliśmy się dopiero w dniu ślubu, w pełni Wam zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Klip oraz cały film jest obłędny, dopieszczony w każdym detalu a dobrany przez Was podkład muzyczny to po prostu mistrzostwo. Lepszej pamiątki nie mogliśmy sobie wyobrazić. Polecamy WSZYSTKIM młodym parom ten PROFESJONALNY DUET!
 Magda&Łukasz

Bardzo serdecznie polecamy ten duet! Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usługi. Super komunikacja, bardzo fajni i energiczni ludzie :D Film złożony według wszystkich naszych wytycznych, bardzo dobrze skonstruowany od strony technicznej i nie tylko.
 Urszula&Tomasz

Z całego serca polecamy tą ekipę! Jeżeli ktoś chce mieć fantastyczny film ze ślubu/wesela (lub innego ważnego wydarzenia) to nie ma sensu szukać dalej. Kamila i Maciek to cudowni ludzie, przy których nikt się nie krępuje. To ludzie, którzy uwiecznią każdy ważny moment z waszej uroczystości jednocześnie pozostając niezauważonym! Wysłuchali wszystkich naszych pomysłów, próśb i zastosowali się do wszystkiego bez najmniejszego problemu. A sami też mają naprawdę super pomysły dzięki czemu to co tworzą jest GENIALNE. Sesja zdjęciowa wyszła zjawiskowo a połączenie tego ze scenami z wesela… nie da się opisać. Popłakałam się na filmie, bo byłam pełna obaw co uda się uzyskać (wesele nie do końca przebiegło tak jak byśmy chcieli), a wyszło naprawdę niesamowicie. W pracy to profesjonaliści, a prywatnie cudowni ludzie! Życzymy każdemu takich emocji, jakich my doświadczyliśmy przy oglądaniu filmu. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki! Ula i Tomek
 Jagoda&Karol

Najlepsze, co mogło nam się przydarzyć za sprawą COVID-a, to współpraca z We Have It. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, super atmosfera podczas nagrywania filmu z przygotowań, co sprawiło, że efekt końcowy w postaci filmu że ślubu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Rzetelność, dobry kontakt z ludźmi oraz zaangażowanie w to co robią jest ich ogromnym atutem. Potrafią tworzyć cuda, pozostając niezauważeni podczas imprezy. Polecamy WSZYSTKIM parom mlodym!
 Klaudia&Piotr

Z całego serca POLECAMY! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście pełne pasji i kreatywności. Film jak i klip, dopieszczony w każdym detalu, dynamiczny i świetnie zmontowany.
Dziekujemy za niesamowitą pamiątkę, która będzie Nam przypominać ten wspaniały czas. Jesteśmy przeszczęśliwi, że to właśnie Wam zaufaliśmy!
 Kinga&Maniek

Widać pasję i pełny profesjonalizm podczas oglądania filmu. Jesteśmy zachwyceni kreatywnością (własne pomysły wstawione do filmu) i dobraniem muzyki, która za każdym razem aż porywa do tańca. Dziękujemy
 Aleksandra&Rafał

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Scenariusz naszego dnia napisał się trochę sam, a Kamila i Maciej wyciągneli z niego wszystkie najlepsze chwile. Najbardziej w filme podoba nam się, że jest on złożony z teledysków przez co ogląda się go lekko. Ujeto wszystkie najlepsze momenty w pigułce. Bardzo obawialiśmy się oglądania samych siebie w roli głównej, po pierwszym obejrzeniu bardzo chętnie obejrzymy się jeszcze kilkadziesiąt razy. Jakość nagrania bardzo dobra! Pełna profeska! Dziękujemy Wam bardzo bardzo bardzo!
 Agnieszka&Krzysiek

Film ślubny jest dokładnie taki jak chcieliśmy, Kamili i Maćkowi udało się uchwycić wszystkie najfajniejsze monety tego dnia - zarówno te ckliwe jak i te najśmieszniejsze. Pomimo tego, że oboje z mężem nie czujemy się "modelami" to praca z nimi i kamerą od początku nie była krępująca. Dokładają wszelkich starań, żeby ten dzień był pełen luzu i uśmiechu. Film oczywiście dostaliśmy w umówionym terminie. Kamila, Maciek - DZIĘKUJEMY!
 Monika&Mariusz

Kamila i Maciek to meeega profesjonalny duet, który wkłada całe serce w swoją pracę. Zarówno klip jak i film dopracowany w każdej sekundzie, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwana i będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. We have it - jesteście najlepsi, jeszcze raz DZIĘKUJEMY