Ola&Rafał / Wedding story

Tym ślubem żyło bardzo dużo osób i chyba historia jest na tyle wyjątkowa, że będzie często wspominana.

Warto zapamiętać, że... nikt, ani nic nie przewidzi wszystkiego 👆🏻 Drodzy narzeczeni choćbyście mieli plan ułożony co do sekundy Wasz dzień ślubu będzie wyglądać jak los i niebo zaplanuje. 👆🏻 Nie wszystko pójdzie po Waszej myśli i możecie spodziewać się najgorszych sytuacji...

Poważna kontuzja kolana tuż przed wejściem do kościoła - brzmi jak rodem z horroru 🥶😱 ale to miało miejsce.

I wiecie co? Ślub się odbył, wesele się odbyło, zabawa była na całego, nawet sanepid się zjawił. Ich miłość trwa, wszyscy się pięknie wybawili - łącznie z Panią Młodą. Film wyszedł rewelacyjnie i wspomnień pełna lista. Patrząc na nich jesteśmy przekonani, że rzeczy niemożliwych nie ma, a determinacja, zimna krew, optymizm i miłość biorą górę, kiedy we wspomnieniach do tego wesela wracamy! ✌🏻 Oczywiście złych rzeczy nikomu nie życzymy, ale wszyscy musimy być przygotowani na to, że to nas może dopaść farsa... a szczególnie w wyjątkowych dla sytuacjach.

Wesele odbyło się w bardzo ciekawym miejscu jakim jest Zajazd Kalinówka w Zawierciu, po drugiej stronie ulicy znajduje się przepiękne pole, które można "po kryjomu" wykorzystać na szybciutki plenerek. Kiedy przyszła jesień postanowiliśmy się wybrać do Ojcowskiego Parku Narodowego, aby film uzupełnić bardzo romantycznymi ujęciami pełnymi uśmiechu i miłości.

Kategoria:

Love

Dla kogo?

Aleksandra i Rafał

Miejsce:

Zajazd Kalinówka w Zawierciu / Ojcowski Park Narodowy

Wróc do listy