Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

Kamila

Właścicielka i założycielka Studia We have It. Ukończyła technikum graficzne oraz uczęszczała na studia na kierunku grafiki. Lubi kształcić się własną rękę. Twierdzi, że konkurencja jest najlepszym źródłem edukacji. Uwielbia współpracować i wspierać działania osób po fachu. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym. Nie lubi schematów. Projektuje szalone i niestandardowe projekty, a każdy szczegół musi być dopięty na ostatni guzik. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dzięki temu każdy spełni marzenia i oczekiwania. Przekonana jest, że nie ma rzeczy niemożliwych. Oprócz tego dba o administrację firmy i kontakt z klientami. Przy produkcji filmu zajmuje miejsce drugiego operatora, jej ulubione miejsce jest za statywem. Sokole oko pozwala na obserwację najważniejszych momentów. Szkoli się pod kątem color grandingu (kolorystyki filmu), która odgrywa jedną z najważniejszych ról indywidualnego stylu We have It.
W wolnej chwili lubi tańczyć, grać w planszówki ze znajomymi i oglądać seriale z Mężem ;)

Maciej

Dzięki niemu zaiskrzyła miłość do wideo, współtworzył idee Studia We have It. Ukończył technikum graficzne oraz uczęszczał na studia na kierunki grafiki. Zawodowo wyszkolony jako drukarz. Zajmuje miejsce pierwszego operatora przy realizacji filmu. Pracuje przede wszystkim na gimbalach. Organizuje niemal w całości dzień nagrań. Cały montaż filmowy przepływa przez jego ręce, prawie w ogóle nie korzysta z gotowych rozwiązań. Nieustannie się szkoli i jest na bieżąco z wideo nowinkami. Jego najlepszym przyjacielem jest Adobe Premiere, a celem Adobe After Effects. Zlecenie najchętniej wykonałby w przeciągu dwóch dni, jak przysiądzie do pracy to nie widzi końca. Chce zagłębić się w tajniki animacji 2D i upiększać nimi nasze filmy, Sprzęt zna jak własną kieszeń, dzięki temu nie ma miejsca na niespodzianki, potrafi poradzić sobie nawet w najbardziej niekorzystnej sytuacji. W wolnej chwili romansuje z PlayStation, gra w planszówki ze znajomymi i ogląda seriale z Żoną ;)

Ukończone warsztaty:
Certyfikat ukończenia "Warsztatów wideo DSLR" prowadzonych przez Agnieszkę Szuścik w Akademii Fotografii

Z kim współpracujemy ?
Tomek - operator drona
Decydujecie się na ujęcia z powietrza? Mamy do tego odpowiednią i doświadczoną osobę. Tomek pracuje na dronie DJI Mavic Pro i dba o każdy szczegół nagrań z góry. Gorąco polecamy do rezerwacji terminów razem z dronem, ponieważ niesamowicie podkręcą film!
Sweet Words - Fotolustro 65 cali
Chcesz urozmaicić swoje wesele? Zamów piękne fotolustro z mega dużą ilością gadżetów do przebierania! Karina i Daniel założyli Sweet Words z takiego samego powodu jak my We have It i mają podobną historię do naszej. Są małżeństwem pełnym pasji i energii. Oprócz fotolustra możecie u nich wypożyczyć napisy Love, Sweet, Miłość oraz cieżki dym np. na pierwszy taniec. Wykonują kawał dobrej roboty, żeby goście bawili się jeszcze lepiej.