Opinie

Jagoda&Karol

Najlepsze, co mogło nam się przydarzyć za sprawą COVID-a, to współpraca z We Have It. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, super atmosfera podczas nagrywania filmu z przygotowań, co sprawiło, że efekt końcowy w postaci filmu że ślubu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Rzetelność, dobry kontakt z ludźmi oraz zaangażowanie w to co robią jest ich ogromnym atutem. Potrafią tworzyć cuda, pozostając niezauważeni podczas imprezy. Polecamy WSZYSTKIM parom mlodym!

 


 
Klaudia&Piotr

Z całego serca POLECAMY! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście pełne pasji i kreatywności. Film jak i klip, dopieszczony w każdym detalu, dynamiczny i świetnie zmontowany.
Dziekujemy za niesamowitą pamiątkę, która będzie Nam przypominać ten wspaniały czas. Jesteśmy przeszczęśliwi, że to właśnie Wam zaufaliśmy!

 


 
Kinga&Maniek

Widać pasję i pełny profesjonalizm podczas oglądania filmu. Jesteśmy zachwyceni kreatywnością (własne pomysły wstawione do filmu) i dobraniem muzyki, która za każdym razem aż porywa do tańca. Dziękujemy

 


 

Aleksandra&Rafał

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Scenariusz naszego dnia napisał się trochę sam, a Kamila i Maciej wyciągneli z niego wszystkie najlepsze chwile. Najbardziej w filme podoba nam się, że jest on złożony z teledysków przez co ogląda się go lekko. Ujeto wszystkie najlepsze momenty w pigułce. Bardzo obawialiśmy się oglądania samych siebie w roli głównej, po pierwszym obejrzeniu bardzo chętnie obejrzymy się jeszcze kilkadziesiąt razy. Jakość nagrania bardzo dobra! Pełna profeska! Dziękujemy Wam bardzo bardzo bardzo!

 


 

Agnieszka&Krzysiek

Film ślubny jest dokładnie taki jak chcieliśmy, Kamili i Maćkowi udało się uchwycić wszystkie najfajniejsze monety tego dnia - zarówno te ckliwe jak i te najśmieszniejsze. Pomimo tego, że oboje z mężem nie czujemy się "modelami" to praca z nimi i kamerą od początku nie była krępująca. Dokładają wszelkich starań, żeby ten dzień był pełen luzu i uśmiechu. Film oczywiście dostaliśmy w umówionym terminie. Kamila, Maciek - DZIĘKUJEMY!

 


 

Monika&Mariusz

Kamila i Maciek to meeega profesjonalny duet, który wkłada całe serce w swoją pracę. Zarówno klip jak i film dopracowany w każdej sekundzie, a efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwana i będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. We have it - jesteście najlepsi, jeszcze raz DZIĘKUJEMY