We Create It

Film reklamowy

Pokaż siebie, swoją firmę i zachęcaj klientów

Bez wątpienia film staje się coraz częściej wybieraną opcją reklamy. Atrakcyjna firma, a przy tym wiele informacji przekazywanych w krótkim czasie, sprawiają, że video reklama zyskała ważne miejsce w świecie marketingu. Z nami zrealizujesz profesjonalny materiał filmowy odpowiedniej jakości i później nowoczesny montaż. Pomożemy w zakresie jego promocji, doradzimy w jaki sposób film może zyskać większy rozgłos.

Co możemy wykonać?

Wideo relacja

Krótka relacja z wydarzenia, eventu, spotkania, która zawiera najważniejsze momenty i punkty programu. Na specjalne zlecenie wykonamy pełną relację wydarzenia nie dłużej niż 12 godzin pracy w ciągu jednego dnia.

Wywiad

Realizowane są z dwóch punktów widzenia tj. kamer. W formie statycznej z dodatkowym rejestratorem dźwięku. Postprodukcja odbywa się często z użyciem ciekawej typografii, ale bez większych efektów specjalnych.

Ujęcia timelapse

Uchwycenie długotrwałych procesów w krótkim filmie np. budowy, rysowania, produkcji lub procesów zachodzących w przyrodzie. Zdjęcia są wykonywane w odpowiedniej ilości klatek na sekundę przez cały czas trwania procesu.

Film promujący

Film przedstawiający firmę, wydarzenie lub markę, który skutecznie działa na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych. Używany do szybkiej i zwięzłej prezentacji. Długość filmu ustalamy w zależności od potrzeb i przeznaczenia filmu, najczęściej jest to jedna piosenka.

Wideo wizytówka

Jeżeli jesteś odważny, chcesz zaskoczyć przyszłego szefa, wyróżnić się na rynku pracy z naszą pomocą zyskasz nowoczesny wygląd, zaprezentujesz siebie i dzięki temu z powodzeniem zostaniesz zauważony w wymarzonym środowisku.

Film instruktażowy

Ciekawa forma przekazania treści różnego rodzaju szkoleń i zobrazowanie instrukcji budowy, instalacji i obsługi urządzeń. Tego rodzaju film stanowi również bardzo dobrą formę reklamy produktu.

Zobacz nasze realizacje
CREATE

Ważne!

Wszystkie kwestie finansowe uzależnione są od indywidualnych potrzeb. Na podstawie przesłanych informacji tworzymy ofertę, dlatego zachęcamy do skontaktowania się przez formularz kontaktowy.

Napisz do Nas